Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 14:55   #1482
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No dobra kobitki, stało się. Gdańsk czapnął moją przesyłkę (Reese to te błyszczyki ). Nie było mnie w domu, zastałam awizo. A na nim jest zaznaczone, że jest do odbioru ten list zagraniczny i deklaracja celna. O co chodzi? Będę mogła tę przesyłkę odebrać jutro na poczcie po opłaceniu cła i wypełnieniu tej deklaracji, czy jak ? Miałyście tak może ?
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Hmm...a może to będzie jakoś prościej skoro na awizo mam info, że jest ten list zagraniczny i deklaracja. No bo normalnie to na poczcie nie ma tej przesyłki, prawda ? Jest w UC ?
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i właśnie tym się łudzę
Ja to mam jednak więcej szczęścia jak rozumu Poszłam na pocztę i okazało się, że listonosz się zakręcił i żadnego formularza celnego nie ma. Wydali mi paczkę bez żadnych opłat (pomijam to, że na poczcie teraz prawdziwy Armageddon i AKURAT ta przesyłka gdzieś się paniom zawieruszyła. Kolejka ugotowała się na twardo ). Ale wszystko bym zniosła za takie dobre wieści.
Czyli jednak mi nie łapią paczek. Co najwyżej poczta straszy.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam wiele różnych pomadek i Guerlain u mnie zajmuje 1-sze miejsce Mam 3 kolory z serii KissKiss MaxiShine:
1/ 620 Red Shine
2/ 661 Natural Shine
3/ 600 White Shine

Bardzo podoba mi się ich zapach Od razu poprawia mi się humor
Tak, te szminki są boskie. Ja polecam nr 660 Pastel Shine
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=G#DETAIL
W rzeczywistości ten róż nie jest taki, wiecie...jaskrawy Mam ciemne usta i u mnie tylko delikatnie ożywia ich kolor i lśni tysiącem drobniutkich zimnych (niebieskich, różowych i srebrnych) iskierek. To bardziej taki błyszczyk w sztyfcie niż szminka. Dlatego ją kocham, i tak jak w zasadzie nigdy nie kupuję nic na zapas, tak tych szminek mam jeszcze 2 bo ten kolor w naszych sklepach już nie jest dostępny.
Tak, zapach boski. Chociaż mi czasem wysusza usta (nie zawsze, nie wiem w sumie od czego to zależy).
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora