Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-23, 15:50   #1515
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chciałam się pochwalić że przyszło do mnie zamówienie robione przez Pastereczkę z 12. grudnia. Przyszło wczoraj, tzn. listonosz zostawił wczoraj awizo
Jestem w szoku, bo przyszło w 1 tydzień, a po poprzednich doświadczeniach obawiałam sie czy w ogole dojdzie.

Było to zamówienie mini za 18$ + próbki, ale niestety wkleje zdjecie polowy zamowienia, bo druga połowa nalezy do przyjaciółki (która już odebrała swoją część)

#1 Cały mój nabytek
#2 Róże z bliska
#3 Podkłady z bliska
#4 Korektor Intensive light obok niego położyłam moją "starą" próbkę Sunlight i śmiem twierdzić, że to bardzo podobne kolory (przynajmniej w pudełeczku, bo tego nowego nie sprawdzałam jeszcze na łapce). Sunlight ma jedynie kapkę wiecej żółtego, tak na oko.



-> przetestowałam korektory na ręce, kolory rzeczywiście bliźniacze, ale porównywanie ich to jak porównywanie tego samego podkładu w roznych formułach - np. original glo i intensive. Sunlight jest taki "lekki" i świetlisty a intensive light w porównaniu do niego jest bardziej jak tynk, nie mam nic złego na myśli, po prostu świetnie kryje jednolitą, matową warstwą (nie bijcie za to porównanie )



P.S ale mam prezent na swieta
Niby drobiazg, ale miły i niespodziewany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00384.jpg (60,4 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00385.jpg (41,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00386.jpg (39,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00388.jpg (34,7 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2008-12-23 o 17:36 Powód: zdjecia, literowka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora