2005-12-08, 16:12
|
#315
|
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
|
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie?
Ja aktualnie zamiast skupić się na czytaniu lektur, których mam naprawdę od groma na moim kierunku studiów to czytam oczywiście coś zupełnie innego . Książka nosi tytuł "Grabarz lalek". Nie ma w niej praktycznie żadnych dialogów i wydawało mi się, ze będzie bardzo nudna, ale o dziwno zainteresowała mnie. Rzecz dzieje się na wsi w Niemczech. Ginie bez śladu 5 nastolatek. Podejrzenie pada na upośledzonego chłopaka. Jednak pani komisarz prowadząca śledztwo ma wątpliwości.
Ogólnie jest to w pewnym sensie ksiązka o podwżaniu stereotypów myślowych, "według których dokonywane są podziały na ludzi "normalnych i "nienormalnych". Mnie osobiście się podoba. Polecam.
A dla wizażanek lubiących krymianły polecam wszystkie książki Cobena, np. "Nie mówi nikomu". Pisze naprawdę świetnie!
I muszę polecić jeszcze jednego autora, którego uwielbiam! To Sidney Sheldon. Do ostatniej strony nie wiadomo jak książka się skończy. Polecam np. "Mistrzyni gry" lub "Naga twarz".
|
|
|