Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-29, 22:01   #3251
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie do końca, pojawiały się i nowe twarze
A widziałam, ale jak odpowiadałam, to już poszły a te 4 ukryte to siedziały "nasze" dziewoje

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Pochwal się futrzakami jak dojdą
A gorsecik też mogłabyś pokazać
Jutro się obfocę, już na bank.
Będzie biżu, gorset i choinka

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o Sylwestra, otóż ja nigdzie się nie wybieram, nie mam nastroju na imprezy i w ogóle ludzi to bym razem z tymi fajerwerkami w kosmos wystrzeliła

O, mi dzisiaj właśnie plany sylwestrowe się sypnęły [mieliśmy jechać ze znajomymi z pracy TŻ do Suśca na kwatery, ale nie dograli tego organizacyjnie] ale szybko je pozbierałam [będzie mini-imprezka u kuzynki ]

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Estelle - te lalki mnie przerażają, zwlaszcza Hery Fajniejsza wydaje mi się ta pierwsza, ale za nic w świecie nie mogła bym trzymac czegoś takiego w domu

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Asiu, na pierwszy rzut oka skojarzyły mi się z lalkami z...horroru (laleczka chackie, czy jak to się tam pisze ). Jak słowo daję, serce mi stanęło na chwilę, i jak będę miała w nocy "koszmara", to przez te laleczki
Nie obraź się, ale szczerze opisałam moje emocje .
Jeszcze ta z tymi długimi blond włosami jest jakby ociupinkę lepsza, ale ten wyraz twarzy mnie przeraża, zarówno u jednej jak i drugiej...
Czy mogę spytać jakie są do nich akcesoria ?

Nie nie obrażę się na pewno nawet nie sądziłam, że mogą one wywołać takie emocje bo wedle mojej percepcji to piękne lalki, a większość z nich ma taki łagodny wyraz twarzy...
Hera może mniej, ale Yara jest taka słodziutka...

Te akcesoria to dodatkowe oczy [2 pary] i makijaż [gratis]

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Estelle- boskie te lalki Gdybym miała wybierać pewnie wybrałabym tę pierwszą- ma zabójcze spojrzenie Pamiętam kopytka- super, że je kupiłaś, pochwal się koniecznie
To już jak przyjdą. Mam nadzieję, że mi cła nie doalą [tfu, tfu przez lewe ramię ].

No właśnie to spojrzenie też mi się podoba. Zastanawiam się, jakby ta druga wyglądała z jasnymi oczyma i np. w czarnej peruce. Bardzo pociągają mnie takie mroczne stylizacje, sama mam zresztą swoje gotyckie fazy, więc pewnie i lalkę upodobniłabym do siebie
Marzą mi się długie rzęsy, srebrzystobłękitne oczy i ciemny makijaż dla tych lalek...

A co do strasznych wizerunków... Hm... te jeszcze nie są takie przerażające... Znalazłam taki mały bonusik ... który nie zmienia faktu, że te "straszne" również mi się podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg horror2.jpg (59,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror3.jpg (34,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror5.jpg (40,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror6.jpg (43,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror1.jpg (26,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg horror4.jpg (29,0 KB, 5 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:06
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując