Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domek z piernika, bałwanki, choinki świątecznie - pomysły jak zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-09, 15:14   #13
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: Domek z piernika

Cześć
Właśnie zaczynam robić mój domek, drugi już w mojej karierze Ten zeszłoroczny mam jeszcze do dziś, poza małymi wykruszeniami nic mu nie dolega, nie rozkleił się. Zkożystałam z informacji zawartych na stronie DiD o której już wspominacie wyżej, nawet chciałam zamieścić moje foto na tej stronce ale administratorka chyba trochę leniwa była. Wiele obiecywała a i tak nie zamieściła zdjęcia, no cóż, mam to gdzieś, tworzę własną stronę i tam ten domek na pewno będzie oraz ten który właśnie wykonuję.
Na sklejanie elementów nie ma nic lepszego jak cukier puder zmieszany z białkiem (można sobie pomóc susarką do włosów żeby szybciej skleiły się elementy. Ja dodatkowo brzegi ścinałam pod kontem 45 stopni żeby lepiej przylegały do całości
Na szybki w oknach oczywiście pospolite landryny które w piekarniku się rozpuszczą i tworzą się przezroczyste - nie polecam tylko miętowych i lodowych bo się burzą i po wystygnięciu są matowe.
Jakby co chętnie służę pomocą
domek.jpg

Edytowane przez Speranza
Czas edycji: 2005-12-15 o 09:14
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując