Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-31, 00:54   #1959
kornephoros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
czy Ty masz kobietę aktualnie?? Jeśli tak to jaką długość paznokci ma? Jak sobie radzi w kuchni? Czy każda z Twoich byłych miała długie paznokcie (wg Twoich kryteriów powyżej 7,5mm)? I czy jeśli szans u Ciebie nie ma z krotkimi, tzn. że mają szanse takie dopiero od 7,5 mm (wg Ciebie długie)? Czy może mówiąc o krotkich masz na myśli tylko te które mają mniej niż 2,5mm(bo wg Ciebie takie są krótkie) i to właśnie tylko one nie mają u Ciebie szans? A co z tymi w przedziale 2,5 -7,5? One wchodzą w grę w ogóle?
Uaaaa... Ale kanonada!
Co do pytania pierwszego:
Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Gdyby takich kobiet było 100 razy więcej lub choćby 10 razy więcej, miałbym jakąś szansę na poznanie tej Jedynej :-]...
A co do reszty... Nie ma co się bawić w połówki milimetrów. I tak pierwsze i najważniejsze jest wrażenie artystyczne. I tak naprawdę są dwa stereotypy kobiet:

A) kobiety, które nie wyobrażają sobie funkcjonowania z paznokciami dłuższymi niż centymetr i one:
- chętnie malują paznokcie, lubią zdobienia
- dopuszczają założenie tipsów
- są fundamentalistkami, jeżeli chodzi o równą długość wszystkich paznokci; jeżeli jeden się złamie, skracają wszystkie

B) kobiety, które nie wyobrażają sobie funkcjonowania z paznokciami krótszymi niż centymetr i one:
- niezbyt chętnie malują paznokcie, nie przepadają za wymyślnymi zdobieniami
- nie dopuszczają myśli o tipsach
- nie są fundamentalistkami, jeżeli chodzi o równą długość wszystkich paznokci; jeżeli jeden się złamie, nie skracają wszystkich

Oczywiście ten podział jest rozmyty; to nie jest tak, że teraz każda z Was może jasno powiedzieć "należę do grupy A" albo "należę do grupy B".

Mój dialog z kobietą z grupy A mógłby wyglądać tak:
- Ładne paznokcie! Ale czemu takie krótkie ?
- Krótkie?! Muszę je skrócić, bo już mi przeszkadzają...
- Szkoda... O, jedzie mój tramwaj! Miło się rozmawiało !

... zaś z grupy B - tak:
- Ładne paznokcie! Ale czemu takie krótkie ?
- Wiesz, ja normalnie noszę dwa-trzy razy dłuższe, ale akurat teraz dałam im odpocząć.
- Ahaaa... Masz jakieś plany na weekend ?


Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A za żelem na naturalnych?
Też nie przepadam... Bo ten żel taki gruuuby jest, tak?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Chociaż trochę pazurków też się złapało:
Poprosimy o coś bardziej... w temacie .


Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
To Ci się moje w tej chwili nie spodobają, migdały mam raz na parę miesięcy, szpice nigdy.
Mówisz, że jeszcze nigdy nie miałaś szpiców ?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A jest wolny ?
Rzadko, bo dużo pracuje .


Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A za co to ?
kornephoros jest offline Zgłoś do moderatora