Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Daisy Monroe , czyli sylwestrowa stylizacja z dedykacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 14:41   #20
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Daisy Monroe , czyli sylwestrowa stylizacja z dedykacja :)

dissolved__girl - Dzieki !Ja chcialam wygladac jak Marylin , a jak sie usmiecham to nie wygladam seksi wygladam jak dziewczynka z zapalkami bardziej


Natek89 - bardzo dziekuje Duzo czasu w to wlozylam , nawet wlosy zakrecilam


kesly1 - alez mnie rozbawilas tym komentarzem Dziekuje za komentarz

ilo16na - Dzieki !Jestem makijazystka z zawodu i charteryzatorka tez Nie zajmuje sie wlosami czy tez stylizacja .Ta druga czesc to raczej hobby .

magna - to prawda ,ale ten sposob zabiera troche szminki z wewnatrz warg , a jak robilam " dziubki " to zdjec to by bylo widac braki .Cos za cos . Jak chce na codzien cos mocniejszego to nosze takie kikogodzinne , "stale " szminki. Nic ich nie rusza i nie plamia .Dzieki za komentarz i rade


Jeanne - oj, tego to sie nie spodziewalam .Ciebie trudno zadowolic calkowicie Czuje sie wyrozniona takim komentarzem


caya - bardzo Ci dziekuje Ja mam swira na punkcie brwi , ale moje luki sa asymetryczne. Takie mam po mamie, jedna wyzej druga nizej Nie mozna miec wszystkiego ...Bardzo sie ciesze ,ze Tobie sie podobaja


Basia8212 - Tobie tez wszystkiego dobrego zycze Dziekuje za tak mily komentarz !


wirlandia - wielkie dzieki ,bardzo sie staralam i nawet sie przygotowalam ,zrobilam research i przestudiowalam jej makijaze troche


hellena85 - bardzo sie ciesze ,ze tak uwazasz , bo naprawde bardzo sie staralam i wbrew pozorom trzeba sie troche nameczyc , bo ja nigdy na przyklad nie rysowalam kreski o takim ksztalcie . A tak sie staralam ,ze az jezyk mialam na brodzie i nie oddychalam,zeby bylo rowno wszystko Troche z ust jestem niezadowolona, ale tak juz bywa


szyna - kurcze , tak samo zareagowalam jak skonczylam ... Ufff Tak sie skupilam i tak sie staralam,ze naprawde sie zmeczylam A jeszcze scigalam sie z czasem ,zeby dobre fotki zrobic ,bo juz bylo pozno ... Bardzo doceniam komentarz kolezanki po fachu


nefernefer35 - to wy mnie rozpieszczacie takimi komentarzami Bardzo Ci dziekuje Tobie tez samych cudownosci w Nowym Roku


mamrotka - wielkie dzieki
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując