Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lista Kosmetyczek I Dermatologów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-09-14, 22:01   #52
Izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 11
GG do Izka
Re: białystok

A więc tak gabinet jest prowadzony przez dwie wykwalifikowane kosmetyczki przez Barbarę Kozyrską i Małgorzatę Duchnowska-Olechno, ważne jest to, że zabiegi wykonywane są na naprawdę dobrych kosmetykach firmy BABOR, zawsze to podkreślam, ja spotykam się zawsze z miła obsługą, zabieg zawsze dobrany jest odpowiednio do potrzeb i rodzaju skóry, nie powiem, żeby gabinet był jakiś bardzo elegancki, ale atmosfera jest tam miła, spotkałam się z tym, że jak gabinet wygląda jak cudo, to tak na prawdę jest nic nie wart, tak jak na przykład gabinety Yves Roche, tam kosmetyczki na wykonanie zabiegu mają tylko godzinę, a sama wiesz, że na przykład zabieg oczyszczania skóry powinien trwać przynajmniej z 2 godzinki, nio ale się rozpisałam hehe a więc pójdź i sama się przekonaj, ja wiem, że warto, na następny zabieg idę się znów umówić w tygodniu [img]icons/icon7.gif[/img] aha jak możesz to podaj mi swego maila lub numer gg ( mój numer gg to 1170940, a mail gwiazdkaa7@wp.pl) skoro jesteśmy z tego samego miasta mogłybyśmy utrzymywać kontakt [img]icons/icon7.gif[/img]pozdrawiam pa
Izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując