Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-19, 19:11   #3569
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy
Ale mnie to już rozwala
Chciałabym mieszkać z mężem sama..usamodzielnić się a nam się taaaaaak kwasi.. A pomocy z NIKĄD

jeszcze jakiś czas temu gdy mój mąż dowiedział się że chyba" zostawią go na stałe w tym innym -odległym mieście ..To była propozycja że moi rodzice podżyrują nam kredyt na mieszkanie w tej miejscowości albo pod nią..Ale Niedawno dowiedziałam się ..od szanownej mamy że nie podżyrują go nam bo "mają jeszcze 2 dziecko"

przepraszam was ,ale co to za wytłumaczenie...przecież to i tak MY z mężem byśmy spłacali (z wynajmu)..tylko kredyt byłby na nich bo my nie mamy "zdolności kredytowej"

Do tego u rodziców moich mieszkać nie mogę z mężem bo... bo coś tam.. w każdym razie mama powiedziała że nie!! K***** jeżeli rodzice Małża by też nam tak powiedzieli to lądujemy na bruku

Kurcze...doła zapałałam......
życie bywa skomplikowane i bardzo nie fair, ale poradzicie sobie, a potem będzie już tylko lepiej


własnie słucham piosenki tell me why lafee i zaraz się chyba popłacze, teskt jest taki cudny

wczoraj byłam w kinie na "zmierzchu" film był boski, w opiniach na internecie przeczytałam, ze to łzawa powieśc dla piętnoastolatek, tak się zastanawiam czy jest tak dlatego, ze teraz jeszcze wierze, ze taka miłość moze się zdarzyc, ze jest piękna, a potem już nie będe w to wierzyc? jesli tak, to chce by czas stanął w miejscu

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-01-19 o 19:15
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując