Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-24, 00:07   #2946
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam z tym problem ale przy EDM to się nasiliło.Nie wiem jak sobie z tym poradzić gdyż mam problematyczną cerę i u mnie wygląda to tak ze na strefe T im mniej kosmetyków tym lepiej.Ogólnie jestem zachwycona EDM i moja Helenka , która w sumie jako kolor jest idealna to niestety nie kryje w takim stopniu jak EDM dlatego leży bidna sobie i czeka na jakiś kryzys(np długie oczekiwanie na przesyłke)
Wierzę, że minerałki nam podleczą dodatkowo skórę i niedługo problemy z błyszczeniem pójdą precz

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, ile z was uzywa mineralow na mokro? Uzywam ich juz pare miesiecy ale ani razu nie nalozylam na sucho, boje sie macznego wykonczenia, wole robic sobie fluid termalka.
Jeszcze nie próbowałam nakładać inaczej, jak na sucho, może jak się zaopatrzę w porządne pędzle zacznę kombinować (a raczej na pewno, mam nieposkromioną naturę kombinatora. Normalnie jak mój kot )

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jutro spróbuję nałożyć na mokro
A teraz lecę pisać dalej magisterkę, bo moja promotor mnie jutro chyba ukatrupi.
Zanieś jej próbeczkę minerałów to wszystko wybaczy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czytalam kilka razy, ze uzywacie hydrolatow i ciekawa jestem efektu, czy jest inaczej jak z termalka? Ja jestem fanka hydrolatu z glogu, wygladza i uspokaja moja cere wrecz niewiarygodnie Musze sie rozejrzec za butelka z atomizerem, wiem, ze jest na BU ale nie bede tam robic zamowienia dla jednej buteleczki
Ja się dopiero czaję na BU i filtry...




Wrzucam kilka zdjęć próbek moich i mamy, może się komuś przyda Jutro rano lub popołudniu wrzucę na wątek ogólny o minerałach oraz o Buff'd i o jasnych podkładach kolejne zdjęcia porównawcze, jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Pierwsze zdjęcie z lampą, reszta już bez. Trochę za mało dałam ciemniejszych odcieni, ale mam nadzieję, że są widoczne. Generalnie kolorystycznie i "jasna" i "ciemniejsza" grupa jest bardzo podobna, różni się odcieniami, myślę, że udało mi się dobrze wybrać próbki, bo obie z mamą jesteśmy zadowolone z kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01975.jpg (59,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01977.jpg (43,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01991.jpg (59,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01992.jpg (39,0 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02047.jpg (42,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02048.jpg (41,8 KB, 61 załadowań)
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora