Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 19:18   #66
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez memento12 Pokaż wiadomość
hej ,zastanowilas sie moze nad Light Blue? Niewiem czy pisalam wczesniej jest to tester bez korka 70/100
Niestety, w piątek nie udało mi się dojechać do perfumerii, testy niestety musiałam odłożyć na kiedy indziej
Więc chyba nie będę cię dłużej trzymać w niepewności, póki co rezygnuję

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Malpeczko
pytalas mnie o piatki Iridescent Leather... a ja patrze w Twoj watek i glupieje masz tyle fajnych rzeczy, ze ogarnac tego nie mozna.
spytam wiec czy masz jakies cienie matowe lub drobinkowe w cieplej tonacji? chodzi mi o to zeby nie byly perlowe. najlepiej w brazach i bezach, ale niekonicznie, byle do cieplej karnacji pasowaly....
Sama mam ciepłą karnację i nie wiem czemu porywam się ciągle na fiolety
Raczej nie mam nic poza tym co w wątku, może popatrz sobie jeszcze na spokojnie, jak cię coś zainteresuje zawsze mogę cyknąć lepszą fotkę

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
Hej
mogę zaproponować 8 ml kremu pod oczy Galenic Nectalys , 15 ml kremu Galenic Nectalys do skóry suchej oraz miniaturke z atomizerem EL Sensuous.
Wszystko nowe, nieużywane.
Mam też produkty TBS z linii Warm Amber oraz Noix de Coco.
Plus wszystko to, co oferuję w moim kramiku.
Z kosmetyków nieujawnionych w kramiku mam rewelacyjny krem z filtrem dla maluszka Musteli. Parę razy użyty na buzię (tej zimy)
U Ciebie interesuje mnie L de Lolita
Witaj Aniu
Interesowałyby mnie miniaturki kremu pod oczy, ale do skóry suchej już nie, bo nie mam suchej
Dla maleństwa też mam parę kremików narazie, dostałam wypasiony zestawik
Podoba mi się natomiast TBS, tylko... nie chcę rozmieniać Lolitki na drobne
Nic innego cię nie skusi ?

Cytat:
Napisane przez czarna248 Pokaż wiadomość
interesuje mnie pare pozycji z pielęgnacji balsamy do ciała i rąk

moze cos Ci spodoba ode mnie -zapraszam:
Niestety nic nie znalazłam, pozdrawiam
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując