Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas trójchlorooctowy (TCA) - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-01, 19:03   #175
GochaStg21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kwas Trójchlorooctowy ( TCA ) - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Surmina Pokaż wiadomość
Dziś 6 dzień, ja wciąż wyglądam ohydnie. Cała w plamy, jedne mocno czerwone, inne mocno różowe. Jakieś 10 % twarzy ma normalny kolor, ale to są te miejsca gdzie kwas był cieniutko położony, albo te, które przy moim wcieraniu Alantanu nie zrolowały się już 3 dnia po zabiegu, tylko skóra zeszła wczoraj w nocy.
Wciąż jeszcze jestem opuchnięta, rankiem koszmarnie wyglądają moje oczy. Wprawdzie, TCA nie uczula, ale Gonia jest jednak przykładem, iż tak jest nie zawsze. Ja też jestem alergiczką, więc może to jest przyczyną? Obawiam się jednak, patrząc na swoją twarz, że zbyt skrupulatnie chciałam wypełnić polecenie lakarza, aby co chwilę smarować buzię Alantanem. Naprawdę w tych miejsach, gdzie skóra zeszła w 3 dniu jestem koszmarnie czerwona. Boje się, wciąż się boję. W przyszły poniedziałek muszę wrócić do pracy, czyli mam 8 dni, a skoro nic się nie zmienia, aż strach mnie ogarnia.
Staram się jakoś trzymać, nie płakać, bo powoduje, że puchnę na potęgę! Veneno - trzymam się Twoich słów, proszę napsz, jak długo utrzymywała Ci się ta czerwien na nosku?
I jeszcze jedno dziewczyny - ja zapłaciłam za ten zabieg 700zł ( w tym, że na szyję i dekold miałam 15%TCA)
O jasne????????!!!! 700 zł Co za cholera Ci to zrobiła??? Zwrot kosztów za takie skutki XD Podaj nazwisko to pójdziemy sobie z tym pseudo doktorkiem porozmawiać..
GochaStg21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując