Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 13:44   #1781
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę tego szamponu:

Tj. szampon cedrowy, podobno wzmacnia cebulki włosów, zapobiega powstawaniu łupieżu.

Tanen, Beta stroll, Beta stroll glycoside, Sapunin Eblin Laktun, Calcium Oxalate, Potassium, Iron, Magnesium and Phosphorus.
To nie jest skład ICNI, w dodatku mam wrażenie, że napisano tą informację w jakimś języku z grupy skandynawskich

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
QUEEN HELENE Super Cholesterol Hair Conditioning Cream

Skład: Water, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Mineral Oil, cholesterol, Lanolin, Myristamidopropyl Dimethylamine Phosphate, Cetraimonium Chloride, Keratin Amino Acids, Aloe Vera Gel, Glycerin, Propylene Glycol, Methlparaben, Phenoxyethanol, Fragrance, FD&C Yellow #5, FD&C Yellow #6, FD&C Red #40, D&C Red #33.
Nieźle skład prezentuje się całkiem przyjemnie.
Mineral Oil zatrzyma wodę, lanolina działa zmiękczająco, odżywczo, anstystatycznie, gliceryna i aloes nawilżą tkankę włosa, a keratyna - wiadomo - samo dobre
Skład krótki i właściwie bez zbędnych wypełniaczy.
Składowo - dobry produkt

EDIT:
Cytat:
Napisane przez patt111
Dziewczyny chciałabym kupić odżywkę Ziaja do włosów blond, ale nie wiem czy skład jest odpowiedni, może pomożecie
Patt111 zapoznaj się z regułami wątku - po pierwsze pełna nazwa produktu, po drugie - zanim napiszesz post, sprawdź listę
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-05 o 13:48
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora