Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 18:33   #3043
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie Ci to wyszło, tylko kurczę... myślałam że dekoloryzator ściąga kolor jednak bardziej Tzn. planowałam kupic ten Renee Blanche i po nim nalożyć blond zbliżony do mojego naturalnego, ale chyba w takim razie zostaje mi rozjaśniacz skoro dekoloryzator jest taki słabiutki... Długo miałaś to na głowie?
40-45min + na koniec końcówki suszarką rozgrzewał, żeby tam mocniej chwyciło

jeżeli chcesz do jaśniejszego to tym specyfikiem nie da rady, trzeba jakiś z rozjasniaczem chyba

ważne co się dowiedziałam u fryzjera, ja miałam na włosach tylko czerń, gdzieniegdzie jeszcze ciemny brąz, bo wiecie jak to się samemu farbuje, nie zawsze dokładnie, i tam gdzie był ten brąz są jaśniejsze trochę pasma, fryzjer powiedział, że gdybym miała rozjaśniane kiedyś lub jakies czerwone farby położone to wszystko przy dekolor. by wyszło, a że miałam na całej długości praktycznie ciągle tą samą farbę, tylko na końcówkach więcej farbowań było niż na czubku głowy, to wyszło łagodne przejście pomiędzy odrostami a końcówkami i nie trzeba było tych końcówek dużo ścinac, gdyby było tak, że co pół roku zmiany rozjasniane/ciemne/czerwone to włosy mogłyby wyjsc w pasy poziome

boską minę miał fryzjer jak pytał dwa razy czy na pewno nie było tu farb pallette... może jakieś złe przeżycia z nimi miał kto używał ten wie czym to badziewie dla włosów jest
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora