Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-20, 10:24   #1830
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Alex87 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH
DROGA "ESTELLE" MAM PYTANIE, POWIEDZ MI PROSZE CZEGO TY SAMA UZYWASZ DO WłOSóW? BO PATRZąC NA TWOJą WIEDZę MUSZą TO BYć FAKTYCZNIE DOBRE I WYłUSKANE PRODUKTY;> ZDRADZ NAM SWOJA TAJEMINCE:d:d hehe z góry dziekuje i pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez zuuz Pokaż wiadomość
Dokladnie!! Droga ESTELLE!
Zdradz nam swoja tajemnice
Pisałam już o tym, nawet w tym wątku. I w kilku innych, chociażby w "Dzienniku regeneracji".

Cytat:
Napisane przez alau Pokaż wiadomość
witam
przepraszam, że jestem namolna- ale chyba jakoś przypadkiem zostałam pominięta..

oto mój poprzedni wpis:
[...]
Jak rozumiem, dokładnie sprawdziłaś informację o pominięciu, włączając w to przede wszystkim analizę kolejności postów i tych postów, na które udzielona została odpowiedź i na takiej [a nie innej] podstawie wyciągnęłaś powyższy wniosek

Najzwyczajniej w świecie nie chce mi się po raz kolejny pisać, to co już x razy podawałam do wiadomości. Nie mam obowiązku tłumaczenia tego nikomu Ale takie nastawienie skutecznie mnie zniechęca

Podbicie skutkuje przesunięciem.
EOT.

---------- Napisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę tego "cuda":

Artego, FRUITREE COCONUT, maska nawilżająca

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ricinus Communis, Cetrimonium Chloride, Cocos Nucifera, Myristyl Alcohol, Ceteareth-3, Triticum Vulgare, Petrolatum, Citric Acid, Hydrogenated Lard, Parfum, DMDM Hydantoin, Linalool, Coumarin, Sodium Lauryl Sulfate

(Przyznam, że zdziwił mnie ten SLS na końcu składu )
Całkiem fajna, treściwa maska, bogata w oleje: rycynowy, kokosowy i pszeniczny. Obok nich znalazły się również emolienty i kondycjoner oraz substancje zmiękczające.
Faktycznie, ten SLS trochę dziwi, jednakże tutaj może występować w roli substancji ułatwiającej rozprowadzanie kosmetyku lub też emulgatora wspomagającego. Jest go bardzo mało, aczkolwiek dla wszelkiej pewności można unikać kontaktu ze skórą głowy.

---------- Napisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

PS. System w chwili obecnej automatycznie łączy posty pod sobą, więc aby było czytelnie [każdy kosmetyk w oddzielnym poscie] trzeba odczekać 120 min
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora