Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Meridia
Wątek: Meridia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-03, 18:54   #7
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: MERIDIA, co to jest?

Zadaniem tych tabletek jest blokowanie ośrodka głodu z mózgu. Mają zarówno przeciwników jak i zwolenników, ze względu na skuteczność jak i na środki uboczne. Małe sprostowanie: Adipex i Meridia to nie jest to samo. Są to środki na receptę ale nie oznacza to, że nie można ich kupic w necie. W czechach są dużo łatwiej dostępne. Meridia- jest kilka rodzajów cena od 200-500 zł, za 30 tabletek Adipexu trzeba zapłacić średnio 120 zł. Oba środki powodują, ż enie odczuwasz głodu a jestes pobudzona niczym po kofeinie. Dzięki temu możesz ćwiczyć i nie jeść czego skutki oczywiście ponosi tlyko i wyłącznie Twój organizm. Rzecz jasna chudniesz ale ja bym polecała się mocno zastanowić. Ja poszperałam w necie i przemyślałam sprawę. Odchudzałam się na 1000 kcal mimo, że ciężko było mi znaleźć w sobie siłę udało mi się! Straciłam ZDROWO 13 KG! Ani jeden kg mi nie wrócił! Poszperaj, poszukaj na stronach dla kobiet jest masa info o tych srodkach, wypowiadaja sie tez osoby, ktore stosowaly i stosuja. Przeprowadzlai tez analizy jaki jest sklad tych tabletek i okazało się, że sa bardzo niebezpieczne. Kazdy moze schudnac. Czasem zajmuje to miesiace czy lata. Ale najwazniejsze jest zdrowie. Pozdrawiam.
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując