Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kobiety 25+
Wątek: kobiety 25+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-25, 09:35   #202
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
My z Tżte jak wynajęliśmy obecne mieszkanie, to przez pierwszy miesiąc w kuchni mieliśmy tylko kartony z naczyniami, zlew, lodówkę i piec. Zero mebli...Mięso kroiłam na parapecie Dopiero później zaczęliśmy dostawać meble i inne pierdoły od rodziców, znajomych, ciotek...i tak się urządziliśmy, teraz jestem zadowolona z wyglądu mieszkania, szkoda tylko, że to nie moje . No ale trzeba będzie się o coś postarać
madie,kma1982
Ha, mamy dużo wspólnego w moim mieszkaniu te z remont...mieszkam obecnie z rodzicami,żeby nie wydawac niepotrzebnie kasy, która będzie potrzebna...mieszkanie odziedziczyłam i to jest DUUUUUŻY olus, za co jestem ogromnie wdzięczna losowi ale sytan mieszkania...DO KOMPLETNEGO REMONTU! Jakbym budowała od nowa. Trzeba było podłogi, wraz zlegarami wymienić,żeby sie nie zapaść do sąsiadów, zburzyć przy tym wszystkie ściany, bo by nie ustały, wymienić okna, bo sięrozpadały i gwizdał przez nie wiatr zburzyć łazienkę, która jest wydzielona z kuchni i postawić nową- na razie jest tylko wylewka a to dopiero początek roboty. Obecnie mam jeden wielki pokój, bo nie ma ścian, podłogę pod parkiet, wylewkę pod łazienkę, nie mam jeszcze doprowadzonej instalacji gazowej...czyli nie do mieszkania...remont pewnie potrwa jeszcze do końca roku i też będę spałą na materacu, o meblach mogę zapomnieć przez jakiś czas w ogóle

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
Ach dziękuję.
Szczerze to ja też się tym nie martwię. Jak to się mówi - co ma być to będzie.

Oj tak, zdecydowanie jestem mądrzejsza. I już nie hormony, ale rozum kieruje .
no więc właśnie żyć nie umierać i jakośćżycia jest coraz lepsza

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no wlasnie hotel to jest jedna z opcji tylko ze u mnie w miescie i okolicach nie ma za bardzo hoteli a te co sa maja naprawde ogromne wymagania a co do angielskiego wydaje mi sie ze jest komunikatywny (z kazdym sie dogadam i prawie kazdego rozumiem ale to zalezy od tego czy mowia do mnie "normalnie" czy slangiem) znajomi twierdza ze jest na dosc wysokim poziomie
Kurcze , szkoda,zębyś marnowała swoje zdolności i wykształcenie, moze sie przeniesiecie bliżej większego miasta....angielski podszkolisz na bierząco, czego jeszcze nie umiesz
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując