Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarnowłose;)
Wątek: Czarnowłose;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-06, 12:40   #2073
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Czarnowłose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Pokaż wiadomość
No chre tamto chore...No to ja miałem takkk...że kiedys spróbowałem zrobić blond..)(jeden dzień)ale wysłży..rudawe czy jakos takoś...wiec w ten sam dzien kupiłem bronz..noo..i wyszlo cos ciemnego..w świetle przechdząc w granat))..hhmm..ale ze był sylwester akurat potem zima wiewc czapka..to jakos dałem rade przecrzyc 3miesiace...No..później po pół roku zajołem sie czernią.ale napoczątku granoatowa czerń..i mimo ze wyglądało to jak czarne inawet oki..to jednakbył tez połysk..fioletu momentami..no to wkóńcu stwierdzilem że gładkaczern..i..odrazu mnie sie to spodobalo..tylko niewiedziałem czyintensywna czy naturalna..i póki co jestemnaaturalnej..a wszystko firmy palette...Właśnie..dlacze go często są tu opinie na NIE dla palette??ja nie widze nic w tym produkcie złego....
Palette ma zle opinie bo zdarzalo sie wizazankom ze zniszczylo im wlosy, i ta farba sie nie splukuje(szamponetki itd.. nie zmywalna,bardzo wzera sie we wlosy)fryzjerzy odradzaja Palette bo wlosy farbowane Palett nie chca lapac pozniej innych kolorow.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując