Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-15, 17:38   #13
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Tak wrócę i nie kiedyś tylko w lipcu...

Póki co pracę mam na pół roku a później zobaczę, może mi na następne pół przedłużą to akurat bym skończyła studia które zamierzam zacząć od października.
Mam nadzieję, chociaż tyle mogę mieć a reszta się jakoś ułoży jak nie w tym kraju to w innym. Nie lubię swojego życia w UK. Wypady w sobotnią noc do pubu, obiady w restauracjach mnie nie dotyczą wiec za tym nie będę tęskniła. Nie mamy tu znajomych, nowe znajomości ciężko się nawiązuje, nie ma i zresztą gdzie, pracuję dużo poniżej swoich możliwości i kwalifikacji, przez pracę podupadło mi zdrowie, ciągle chodzę zakatarzona, straciłam połowę włosów, nie uprawiam żadnego sportu bo mi praca i szkołą na to czasu nei zostawia, TZ ma nienormowany czas pracy więc często tak jest że siedzę wieczorami do północy sama w domu i trochę przygasłam. No i ta pogoda, ja lubię ciepełko i słońce....

A i tak uważam że nawet gdybym zaczęła żyć w UK bez ograniczeń z wyjściami do restauracji, kina czy innych przyjemności to i tutaj żyłąbym od 1 do 1
Ja mieszkam w Irlandii już prawie 4 lata i tez nie jestem zadowolona z tego zycia tutaj.To prawda ze zyje sie duzo łatwiej niz w Pl...ale kosztem braku przyjaciol i rodzinyTak naprawde jestesmy tu z TZ sami nie mamy zadnych znajomych.Ja mam tylko jedna kumpele,a TZ nie ma nawet kolegi z ktorym moglby wyjsc na piwo.To smutne,bo polacy na obczyznie sa tacy a nie inni,a my nie zamierzamy sie z kims kumplowac tylko po to zeby miec z kim pojsc na piwo...skoro to dla nas męka.Znajomi ktorych to mielismy juz dawno wyjechali,wrocili do swoich krajow.A my kolejny rok spedzimy tutaj,choc mielismy plany zeby wrocic ,ale kryzys pokrzyzowal nam plany
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując