Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 11:40   #24
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Dlatego że
a) nie ma jak ich poznać, ani miejsca ani okazji- pub nie jest dobrym miejscem, kościół też nie
b) ludzie w moim wieku są intelektualnie na poziomie 18 lat
c) z obserwacji tutejszego społeczeństwa nie bawi mnie to co ich
d) nie moge sobie pozwolić na nierozsądne wydawanie pieniędzy ( centrum handlowe co weekend, restauracje, puby itp)

popieramu mnie jest tak samoLudzie z ktorymi pracuję najczesciej są po podstawowce-bez urazy,ale z taka osoba ciezko jest znalesc wspolny tematJak pytaja sie ,jak spedzam czas wolny i mowie ze czytam ,albo ucze sie hiszpanskiego czy do niedawna angielskiego,a nie ogladam caly czas tv to robili wielkie oczyA jak powiedzialam ze nie mam tv w domu(tak bylo przez pierwsze dwa lata tutaj)to wyszlam na dziwolągaOni spedzaja czas wolny w pubach albo przed tv,a weekendy na wydawaniu pieniazkow.Ale mysle ze teraz niekorym otworzyly sie oczy ,bo wiele osob stracilo prace a maja do splaty kredyty na domy ,samochody itp...
Tak wiec ciezko jest z tymi znajomosciami.Moze jakbym pracowala na jakims normalnym stanowisku to byloby inaczej a tak jest jak jest.....


iwonka595 wiem ze nigdy nie bedzie dobrego momentu na powrot.Ale teraz to wydaje sie szalenswtem.Trzeba bedzie poczekac troche az ten kryzys minie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując