Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-16, 20:59   #30
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..

Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
Ja wam powiem tylko tyle: tęsknicie za czymś co było przed waszym wyjazdem: za znajomymi z którymi się gdzies tam jezdzilo, za tym za tamtym. A ja wam powiem ze po powrocie do Polski duzo się zmienia. Już nie ma takiego kontaktu z ludzmi z którymi się wczesniej ten kontakt miało, bo ludzie ci są ohajtani, pracuja, maja dzieci- zyja swoim zyciem. Mysle ze tesknicie tak naprawde za czyms czego w Polsce byc moze teraz byscie nie zastały z racji zmian.
ja bym tak nie generalizowala.
przed wyjazdem mielismy swoja paczke dobrych znajomych, i po powrocie jest to samo. nic sie nie zmienilo, poza tym ze ich dzieci sa starsze, co mnie w sumie nie interesuje,
nadal spotykamy sie co tyd na imprezy, planujemy wspolne wyjazdy nad morze i w gory,
tesknilam za czyms co mialam przd wyjazdem i nie rozczarowalam sie po przyjezdzie bo mam to samo ;-))
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując