Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś się tu prosi o bana...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-11, 20:45   #44
sossen
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar sossen
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 67
Dot.: Ktoś się tu prosi o bana...

Cytat:
Napisane przez soulsweeper
Ale jest chyba różnica pomiędzy osobą, której coś wymsknęło się kilka razy w ciągu kilku lat, a taką, która robi to od samego wstępu i nagminnie? Bo to świadczy o tym, że widocznie już taki ma styl wypowiedzi i jeśli zmienić się go nie udaje, to papa. A gorszy dzień raz na klilka miesięcy można przecież mieć i zwykłe upomnienie wystarczy. Wy możecie za siebie ręczyć, że zawsze zdążycie się ugryźć w język, nawet jeśli zazwyczaj się to udaje? Bo ja nie, chociaż się staram. I w takim wypadku wolałabym nie zostać potraktowana jak kolejny troll.

Ja juz nie daję rady

Ale jest chyba różnica pomiędzy drobnym złodziejaszkiem, który ukradnie coś raz na jakiś czas z hipermarketu (jakiś batonik czy gumy do żucia) a takim, kto kradnie samochody i robi to nagminnie... Droga Soulsweeper Różnicę widzi każdy ale czy to oznacza ze za drobne błedy mamy nie karać? Oczywiscie kara musi być stosowna i to podkreślam od samego początku ale nie powinno sie przymykać oka na to czy na tamto tylko dlatego ze z dwojga łamiących regulamin, ktoś łamie go w poważniejszym punkcie. Poza tym, mogę ręczyć, że jezeli bedzie mi zalezało na pozostaniu na wizazu, nigdy nikomu nie ubliżę i nie musze się przy tym w nic gryźć, uwierz mi Naprawde można dyskutować w sposób grzeczny ale tylko z inteligentnymi ludźmi Z resztą nie warto ( to moje zdanie)

Łukasz,
który ma ochotę na lampkę zimnej Sangrii oraz wannę pełną ciepłej wody
sossen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując