Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 12:28   #1696
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kaolinowy ładnie matuje, ryżowy wygładza. Jeśli nie masz problemów ze świeceniem strzelaj w ryżowy, nie będzie ryzyka wysuszenia
bardzo dobrze przedłuża trwałość podkładu, a i fair i sunlight są transparentne. Ja używam najjaśniejszych kolorów podkładów, więc zauważyłabym zmianę
No proszę! To jednak ten ryżowy będzie dla mnie! Jeszcze raz wielkie dzięki,bo sama z siebie wzięłabym jednak kaolin (ryż nasuwał mi poważne podejrzenia otrzymania kleiku -na twarzy). Kto pyta,nie błądzi

P.S. Czy mi się zdaje,czy z boku, po prawej, na stronie EDM,pod tytułem :"Produkty,które mogą ci się także spodobać" widnieją jakieś losowo wybrane rzeczy,czy są one jednak kolorystycznie dopasowane do aktualnie oglądanego/wybieranego produktu? W sumie jakoś na to liczyłam,że system podpowiada kompatybilne odcienie;widziałam coś takiego na stronie producenta farb do ścian... i było to całkiem przydatne. Ale tutaj to chyba tak nie jest,prawda? Ktoś się orientuje?
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2009-03-18 o 12:34
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora