Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymusilam pierwszenstwo a auto stalo...???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-24, 12:28   #11
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: wymusilam pierwszenstwo a auto stalo...???

Cytat:
Napisane przez 1405 Pokaż wiadomość
zazdroszcze tym, ktorym przy duzym szczesciu udalo sie za 1 razem i nigdy nie doswiadcza tego co my...dobrze ze nastepny termin mam w kwietniu moze bedzie cieplo i nie bede musiala sie martwic jak kurtke polozyc...:P:P:P
Dobre! I od razu ile stresu mniej! A na kiedy masz dokładnie wyznaczony termin egzaminu?

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Widocznie istnieje

Oczywiście jak na to spojrzeć z drugiej strony, może taka sytuacja sie zdarzyc...
np. kiedy chcesz skręcić w druga lub kolejną przecznice a kierunkowskaz wrzucisz przy pierwszym skręcie i tak sobie jedziesz. Wówczas wprowadzasz innych kierowców w błąd.

W jej przypadku nie było innych skrętów
I w tej sytuacji i ja byłam uczona, żeby nie włączać kierunkowskazu za wcześnie, sygnalizując skręt w prawo, albo w lewo i gdy istnieje możliwość zmiany kierunku jazdy, a nie zamierzamy z tego korzystać. Owszem to logiczne! Ale w innym przypadku ... totalna bzdura - lepiej chyba zasygnalizować wcześniej zamiar skrętu, by inni uczestnicy ruchu drogowego mieli to na względzie, niż czekać z tym do ostatniej chwili.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując