Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co się stało z moderatorami?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-14, 17:42   #15
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: co się stało z moderatorami?????

szkoda, ze tak sie stalo. z mojej strony powiem, ze bylam zdezorientowana i oburzona tym co sie tu ostatnio dzialo w sprawie Zlosnicy. nie rozumialam dlaczego byly ciachane jej watki (zawsze pamietalam taka glowna zasade wizazu, ze watkow nie kasujemy), dlaczego nie odpowiadano na jej uprzejme pytania (nie pierwszy raz w koncu takie pytania pojawialy sie na technicznym i do tej pory zwyczajnie na nie odpowiadano). zbywano ja jak natarczywa muche, watki byly natychmiast kasowane. poczulam sie tu pierwszy raz w zyciu niepewnie. poczulam, ze to jest niesprawiedliwe, ze tak nie powinno byc, nie rozumialam takiego postepowania.
myslalam, i pewnie myslalysmy, ze kiedy zamilkniemy na tydzien to bedzie to cichy prostest bez wywlekania, bez robienia dramatu i zadymy na forum publicznym. wydawalo mi sie to niepotrzebne, zwlaszcza, ze ostatnio atmosfera byla napieta. nie chcialam zakladac kolejnego zapalnego watku...
swoim postepowaniem nie chcialam zaogniac juz sytuacji. chcialam tylko zaznaczyc, ze zabolalo mnie i dotknelo to, jak potraktowano Zlosnice. strasznie mi przykro, naprawde, nie wiem, co wiecej moge napisac...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora