Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-01, 20:15   #357
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

A witajcie kochane

Ja również jak Asia czekam na wiosnę która chyba już prawie jest ochhh jak ja się ciesze
Dziś musiałam podjąć szybko i dość wyprzedzająca w czasie decyzje związaną z wakacjami i się zdecydowałam pod koniec sierpnia wybrać się do Chorwacji ależ się ciesze , jak patrzyłam na necie na te widoki które będę oglądała na żywo to aż dech zapiera już się nie mogę doczekać

Co więcej u mnie, to wiecie praca i uczelnia, i tak na zmianę ale muszę się Wam czymś pochwalić, w końcu się czegoś dorobiłam a mianowicie kupiłam sobie laptopa mój własny i już nikt mnie nie będzie przeganiał.

Aha jeszcze wrócę do wiosny to codziennie się do niej przygotowuje, a chodzi mi o to że pożyczyłam rowerek stacjonarny i przemierzam po 10 km dziennie trzeba jakoś wyglądać

A co do tego kolegi z uczelni to po prostu prosto bez wymyślania byle jakich powodów powiedziałam że nie chce się z nim umówić ani na kawę ani do kina.Przyjął tą wiadomość, myślałam że się obrazi ale sie nie obraził ale chyba i nie zrozumiał co do niego powiedziałam ciągle pisze do mnie smsy rano i wieczorem no i jeszcze w ciągu dnia, w dalszym ciągu proponuje mi wypad do kina a ja mu odmawiam . Chyba pozostało mi tylko cierpliwie czekać aż mu się znudzi


Dreamerciu kochanie Ty nasze pęknę, jak ja Ci współczuje z tą nóżką szczególnie jak jestes osoba którą ciągle nosi ale szybko minie i nóżka wyzdrowieje i wrócisz do swojego żywiołu a tymczasem zyczę Ci szybkiego powrotu do zdrowia


Buziaczki piękne słoneczka
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując