Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 11:49   #29
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Pokaż wiadomość
ja zawsze dotykam wlosow,wrecz macam ,rozciagam szarpie,wrhhh
dokladnie musze ocenic strukture,
proces rozjasniania tzw blondingu jest bardzo trudny i trzeba byc niemal wysmienitym chemikiem ,zeby wszystko miec w jednym paluszku.
wiele razy mialam do czynienia z przetrawionymi wlosami klientek wlasnie po zabawach u <profesjonalistow>ciezk o pozniej wlosy doprowadzic do zdrowego wygladu.
ale wracajac do czary mary z woda utleniona
nie bylo by tyle postow i pytan co mam zrobic z zoltymi ,rudymi wlosami gdyby nie podstawy wiedzy o procesach utlenienia
do tego jeszcze odrobina wiedzy fryzjerskiej jakie pigmenty posiada dany wlos i odpowiedz mamy jak na dloni. to zadne odkrycie ,zadne ...ja to juz wiem i z powodzeniem stosuje od 10 lat w praktyce.
wody mozna stosowac przeroznych ilosci stezen ja najwyzsza do rozjasniacza stosuje 7,5%
brrr 9 ,12 tak ale tylko do farb rozjasniajacyh
To bardzo cenne, co napisałaś. Na temat oceny pigmentu włosa i odpowiedniego koloryzatora krąży mnóstwo mitów, a my po nieudanych wizytach u fryzjerów na własnej skórze czesto przekonujemy się co jest dla nas dobre. Twoje rady trzeba sobie wziąć do serca. Ja farbuje włosy już nawet nie Majiblondem ale Luo Color 10.12 i otrzymuję piękny, bardzo jasny blond. A kiedyś myślałabym, że odpowiedni dla mnie jest tylko rozjaśniacz. Nic bardziej mylnego.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując