Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EPIDUO- jak na was działa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-13, 08:26   #53
maslolot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
to jakaś 'specjalna' odmiana, czy chodzi o tylko to, że jest na skroni?
jest na skroniach a raczej juz go nie ma, ale jak nie uzywam zadnych lekow to powraca.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Gratuluję. Najprostsza droga do spalenia sobie twarzy.

Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że od takich podrażnień można się nawet nabawić raka ? Skoro skóra okropnie boli, piecze, puchnie, czerwienieje i jest jak oparzona to znaczy, że kosmetyk nie działa, a szkodzi ?
myślę, że znam swoją cerę, skórę i twarz lepiej niż ktokolwiek i wiem, że potrzebuje się zaaklimatyzować z nowym lekiem - w tym przypadku też tak jest. po krótkiej przerwie z Epiduo (2 dni), zero piekącej twarzy, owszem pozostaje lekka suchość, ale na to wystarczy Vichy na bazie wody i mam problem z głowy.
przypomniałam sobie, że z Duacem i Differinem też miałam tak samo - piekło mnie niemiłosiernie, po przerwie, mimo wysokiej dawki moja skóra reagowała na krem prawidłowo - tzn, nic nie piekło, a problemy trądzikowe znikały.
więc Droga ... SugarBabe ;p w moim przypadku lek jak najbardziej działa, a nie szkodzi jak pozwoliłas sobie nawet wyboldować ;d, pomimo ostrej reakcji na początku, którą widzę większość miała.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A wy się krzywdzicie, ale zaciskacie zęby i stosujecie dalej.
tak, a z okazji Śmigusa Dygusa wykąpmy się wszyscy w wielkiej wannie z Epiduo i z ekstaza zaciskajmy zęby spowodowane jakże przyjemnym pieczonkiem ciała.
jajko mądrzejsze od kury *omg*... więc odsyłam tylko do sprawozdania z wyżej^

Edytowane przez maslolot
Czas edycji: 2009-04-13 o 08:37 Powód: poprawa ~to na ~do
maslolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując