Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-14, 21:01   #36
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Nicollaa
Nie widac Twojej buzki wiec niebardzo wiem jaki typ urody prezentujesz...
ale moge Ci podpowiedziec co nie co jako kolorystka ,ktora specjalizuje sie w blondach
Nie rob bledu kory notorycznie popelnaja zarowno fryzjerzy jak i kobietki ,ktore sie w nich bawia
Pamietaj woda 9 do 18% jest bardzo inwazyjna dla wlosa,zazwyczaj stosuje sie ja do dekoloryzacji lub mocnego wytrawiania wlosa(szczegolnie zastosowanie ma w farbach mocno rozjasniajacych)
Sa to farby zazwyczja od numeracji 11 do 13 -numeracja fryzjerska.
Pamietaj ,ze na uprzednio rozjasnione wlosy zarowno rozjasniaczem jak i farba rozjasniajaca nie naklada sie kolejnej warstwy,grozi polamaniem wlosa,zniszczeniem
co do Platinum Loreala ja juz zdazylam wytestowac nowosc Platinum Plus- lubie te firme wyszkolilam sie na niej ,ale ciezko bedzie laikowi uzyskac optymalne efekty,potrzeba duzego doswiadczenia w doborze proporcji,i zapewniam Cie ,ze sekret nie tkwi w przykladowej instrukcji.fajny tez jest rozjasniacz bez amoniaku Non white Art ego juz na 3% mozesz go przetrzymac az do 1,5 godziny i wychodzi ladny blond...pozniej oczywiscie dobrej jakosci toner,gotowy lub zrobiony z farby np wella koleston na poziomie 10...
Napisz jaki efekt chcesz uzyskac na swoich wlosach,Pamietaj zawsze dobieraj kolor do swojego typu urody
Nie rozumiem kobiet ktore nachalnie nosza sie w popielach skoro my Polki slyniemy ze slowianskiego typu urody-tak bardzo pozadanym przez naszych Panow
kolory cieple blondy w szczegolnosci wygladaja sexy ,bardziej sie blyszcza,potrafia odmlodzic i wygladamy w nich promiennie i mlodo-w przeciwienstwie do platyny,i innych super neutralizujacych ,zgaszonych blondach
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując