Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiety ślubne - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-06, 10:38   #3231
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
To ja także proszę o pomoc w wybraniu bukietu kompletnie nie mam na niego pomysłu ? poniżej wklejam zdjęcie sukienki dodam że mam 168 cm wzrostu i jestem brunetką o ciemnych oczach mój Tż to blondyn o niebieskich oczach a garnitur będzie miał w kolorze ciemnej czekolady
Kłopot mam też z samochodem bo jest dość nie typowy i w ogóle nie wiem czy powinnam go jeszcze dekorować osobiście nie podobają mi się te kwiatki na masce i najchętniej bym je czymś zakryła ale może przesadzam chciałabym żeby mój bukiet chociaż w jakiś sposób łączył się z dekoracją na samochodzie proszę pomóżcie może razem wpadniemy na jakiś fajny pomysł z góry dziękuję za każdą podpowiedź
Z samochodem" kłopototragedia" - sorki, ale wygląda jak zabawka dla dzieci i dekorowanie tej zabawki. to będzie przesada. Może na bagażniku okrągły wianek z kwiatków z bardzo długim welonem z cieniutkiego tiulu.Lub dla bardzo odważnych pójść w stronę zaplanowanego kiczu (laka, słonik itp.)
Proponuję kolorystykę jasno różową.
Suknia nie stanowi problemu - minimalistyczna elegancja - proste bukiety na przedramię idealnie pasują.
Ale raczej zostaw samochód bez dekoracji.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2009-05-06 o 10:41
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora