Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anglia cz. II
Wątek: Anglia cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-12, 09:10   #4698
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. II

aaaaaa mam karte, nareszcie odzyskalam swoje zycie hahaha
Jak to czlowiek przywiazuje sie do tego kawalka plastiku.
Poprzedni tydzien przezylan na 10funtach (nie pytajcie jak). Troche im zajelo przetransferowanie funduszy z HSBC wiec nawet nei mialam jak wyplacic. A oprocz tego bank tylko do 5 i ja tez do 5 wiec nawet jakbym mogla to nie mialam kiedy. Wczoraj mialam odebrac karte. Przyslali ja do oddzialu kolo domu. Wiec na lunchu wskoczylam na swojego wielosipieda i pognalam jak burza. No korki niesamowite. W obie strony wyrobilam sie w 50minut (7km w jedna strone). ale co z tego ze mam karte jak pinu mi jeszcze nie przyslali?Zaczynam tracic wiare w te banki.

A poza tym mialam dzis zajcie z kierowca ciezarowki debilem. Jade sobei spokojnie przy lini srodkowej bo za chwile skrecam w prawo, przede mna wysepka z przejsciem dla pieszych wiec droga robi sie naprawde waska a ten debil probuje mnei wyprzedzac przyduszajac do wysepki (krawezniki wysokie do kolan) i jeszcze klnie na mnie, ze to moja wina. Tylko jeden komentarz cisnal mi sie na usta, co zaakcentowalam palcem lewej reki bo nie wytrzymalam. Nic dziwnego ze tyle rowerzystow co roku ginie jak te patalachy nie racza rozejrzec sie i zaczekac 2s. ciezarowki powinny dostac bana na wjazd do centrum miasta.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora