Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-24, 20:30   #1023
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: ~~Syndi 35-nowa tabletka antykoncepcyjna~~

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
moze po prostu zaufaj lekarzowi, co?
to nie sa cukierki, ktore w kazdym przypadku pomoga na cere i ktore mozna lykac bez konsekwencji
tabletkom na zwykły problem z trądzikiem mowimy stanowcze: NIE
no chyba, ze zalezy Ci tez na antykoncepcji to wtedy co innego.
spoko, Marwari!
moje pytanie dotyczy stricte STANU skóry i problemów, kiedy lekarz moze ywpisac powiedzmy Syndi.
doskonale wiem, od czego sa tabletki ...!
biore Mercilon i mam jakis tam niewielki problem ze skórą, nie jest on straszny jednak przyzwyczaiłam sie do pieknej nieskazitelnej (lol) skóry i w tym momencie dla mnie to problem.
Zastanawiam sie, aby przy kolejnej wizycie mojej gince zaproponowac zmiane na Syndi, jednak jedynym moim argumentem dla niej moze byc zmiany skórne, które i tak nie sa takie straszne, i ona pewnie mi go obali (znajac ją). A argument ze są one o niebo tansze od Mercilonu to juz w ogole nie przejdzie ( bo na zdrowiu się nie oszczędza).
i ...wiem ze powinnam zmienic gina, ale wyjezdzam i nie mam czasu na szukanie i zmiane lekarza.

ponadto zmianą na Syndi zasugerowałam sie zmianą mojej koleżanki- brała takze mercilon i lekarz jej przepisał teraz Syndi. haaaa dodatkowo nie obnizają tak strasznie libido.

chodzi o to, ze nie wiem jak mam tej babie to przekazac...! bo nie powiem, jej ze tansze, ze koleżanka ma, że mam kilka pryszczy na plecach i dekoldzie i wolałabym nie miec....
bo ona na to pewnie nie pojdzie. :|

voila!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując