Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - troche-szuja, szuja czy totalna szuja????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-26, 06:39   #56
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: troche-szuja, szuja czy totalna szuja????

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
A tytułowe pytanie kogo tyczy ?

Cytat:
Napisane przez stoprocentserca Pokaż wiadomość
ok niech ci bedzie jestem wredna świnia, tylko ciekawi mnie jedna rzecz- ciekawe czy wy jestescie tak zaj****e idealni i tak zawsze wspolczujacy innym? Bo jakos nie wierze ze zrezygnowalabys z czegos na czyms ci cholernie zalezy bo komus bedzie przykro- zwłaszcza w tym drugim przypadku. Normalnie postawa iscie prometejska. No szkoda tylko że zycie to nie mit- i nie zawsze jest tak pieknie i łatwo.
Nie, oczywiscie,ze nie jestesmy. I oczywiscie zrezygnowałabym z kogos, kto jest zajety:
a) dlatego,ze bycie ta druga jest ponizajace- nie jest sie na tyle interesujacym,zeby byc pierwszą.
b) dlatego,ze wiem,ze mi by robił to samo- i tu masz przykład, zdradzal poprzednia, zdradza ciebie. Proste.
Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość


Kaaaaman...tak poszla i "zabrala" dziewczynie faceta.Niedobra no no no
No na pewno przyczyniła sie do rozbicia czyjegos związku/ I co z tego ma? Zdrady- nie wiedzac(wierzac) w to zyjesz sobie z trojkacikachj, czworokącikach itd, kłamstwa(zdjecie innej na tapecie- myslisz,ze kto to był?)i długi.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując