Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-02, 12:00   #21
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez nikole14 Pokaż wiadomość
a co masz sie nie dostac:P przeciez eecyduje kolejnosc zgloszen jesli zlozysz dokumenty do 30czerwca to miejsce masz na bank bo niewszyscy beda ryzykowac skladania papierow przed wynikami matur, zreszta wydaje mi sie ze wiecej chetnych jest na zaoczne nic dzienne bo szkola jest kosztowna;/ a o nizszej cenie wyprawki dowiedzialam sie na dzwiach otwartych i na stronie tez jest napisane widzialam nawet zawartosc tej wyprawki tak wiec:P fartuszek sliczny ale ta cena jest nizsza ze wzgledu na to ze nie ma pedzli do makijazu to akurat okolo 200zl kosztuje czyli ten wydatek i tak nas jeszzcze czeka jak nie teraz to za rok::P azamierzasz wynajac gdzies jakies mieszanko?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

ps.:P dokumenty jade zlozyc 12 czerwca
No tak niepomyslalam o tym.. ja papiery złoże w czwartek jak sie wyrobie..bo musze zdjęcia jeszcze zrobic A życiorys napisałaś? to tez musze jeszcze zrobićco do mieszkania to zamierzam wynająć z przyjaciołką..ale jeszcze nie szukalysmy
moze zgadamy sie na gg?
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując