2009-06-03, 14:05
|
#4593
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
|
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Okaże się za jakiś czas.  Ale z tego co widzę, to Himalaya ma świetne składy, które z pewnością będą lepsze dla mojej skóry niż setki konserwantów.
EDIT: dziewczyny, możecie mi polecić jakiś dobry, mocno chłodzący żel do zmęczonych stóp? Nie musi jakoś świetnie nawilżać/odżywiać/wygładzać, bo od tego mam inne kremy, ale to chłodzenie będzie dla mnie ukojeniem.. 
|
Też zamierzam zamówić  
Ja mamie kupiłam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...asztanowy.html
Czasem podkradam i dla mnie chłodzi przeokrutnie Z tego co kojarzę Ty chyba używasz też Eveline na cellulit - to dla mnie właśnie to chłodzenia jest porównywalne. Mi po Eveline jest strasznie zimno. Ziaja Pro też tak chłodzi i odświeża.
Cytat:
Napisane przez little.b.blue
wirus90 ładny zbiorek 
co możesz powiedzieć o peelingu cukrowym z prefecty?
a to moja mała aktualizacja.
iwostin dostałam od teściowej, resztę kupiłam.
|
Też mam ten roll-on. Jest fajny ze względu na mechanizm masażera, ale zawartość średnia. Masowałam nim całe ciało i starczył tylko na 7 dni.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
|
|
|