Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 11:41   #265
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
I w końcu nie wiele owoca zostaje?
Jak mi Karolina pokazuje to jej te pestki wyjmuję, ale nie za bardzo chce mi się w to bawić <lań> Najcześciej to sama później z buzi wyjmuje, a resztę to mamy w pieluszcze
Kurcze, a ja nie jem w stanie zjeść winogron z pestkami i jem wypluwając , dlatego nie przepadam za winogronami, chociaż są super w smaku. Najbardziej lubię bezpestkowe, ale rzadziej można je spotkać (u nas).


Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
A co do ekologicznych warzyw i owocow to sa one bardzo drogie a wygladaja jakby byly chowane jakos sztucznie i mnie odrzucaja, porownujac zwykle jalbko a ekologiczne to, to pierwsze ma normalny rozmiar i kolor np. czerwony z odrowina zielonego a ekologiczne az lsni i ma duzy nienaturalny ksztalt , jakby od foremki. No nie wiem jak u was a tutaj ja tego nie kupuje.
Ja też żadnych cudów nie kupuję.
Cytat:
Napisane przez loll Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o infekcje to chyba częste w ciąży bo ja nigdy nie miałam a w ciąży już tak..polecam globulki Macmiror jedno użycie i jak ręką odjął tylko nie wiem czy aby na receptę nie są..
Macmiror jest na receptę . Też miałam przepisany.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując