Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny z Irlandii, cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 12:26   #137
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
martiryb- Kochana powracając do staniczków za Twoją poradą kupiłam dwa w rozmiarze 70F i tak:
1. kupiłam w new look i jestem mega niezadowolona!!! Połowa miseczki jest od środka wypchana gąbką (jak push up) co automatycznie moim zdaniem miseczkę pomniejsza do rozmiaru C-D no i jest za mały
Swoją drogą nie rozumiem tej firmy co to za tołk robić dużą miseczkę jak się ją gąbką wypycha
2. kupiłam george także 70F no i jestem zadowolona bardzo . Miałaś rację z tym bym pod biustem miała 70 a nie 80 czuję sie o niebo lepiej , problem tylkow tym że teraz ta miseczka F wydaje mi się za mała bo widzę chyba troszke tej "migracji", o której wspominałaś
Niestety powyżej F już tutaj staniczka nie kupię i tutaj prośba do Ciebie- podziel się linkami stronek na których mogę zamówić ładne staniczki w przystępnych cenach z góry dziękuję Kochana
Aniu i pozostałe zainteresowane, nie kupujcie staników w żadnych New Lookach, Penisach czy H&Mach.. oni mają swoje baardzo dziwne rozmiarówki i one mają się nijak do tych moich wyliczeń.. poza tym jakość pozostawia sporo do życzenia.. wiem, że ceny kuszące, ale naprawdę nie warto.. lepiej zainwestować kilka euro wiecej w coś porządnego..

Georga kupiłaś z kolekcji Panache Cleo? jest sliczny i robi cuda z biustem ja przymierzałam w Polsce staniki koleżanki, która nosi taki sam rozmiar jak ja.. również Georga i był boski.. zamówiłam go sobie własnie i czekam..

a migracja jak najbardziej jest możliwa przygotuj się, że to dopiero początek mnie migracja dopadła 2-3 tygodnie po dobraniu i noszeniu dobrych rozmiarów.. obecnie mam 7cm mniej pod biustem niz miałam wtedy i 4cm więcej w biuście i to pewnie i tak jeszcze nie koniec

co do stronek, to zdecydowanie ebay angielski.. ale tam możecie kupić strarsze kolekcje lub kolekcje bazowe..

jeśli chodzi o nowe kolekcje, to pozostaja sklepy internetowe:
www.bravissimo.com (korzystałam juz kilka razy.. świetna obsługa.. można stanik bez problemu, oddać lub wymienić na inny rozmiar lub inny model.. i jak wymieniamy stanik, to nie płacimy drugi raz za wysyłkę od nich do nas )
www.brastop.com (sporo koleżanek zamawiała, wszystko ok, więc polecam)
www.figleaves.com/uk (j.w.)
www.clara-olivia.com (j.w.)
www.lingerie-heaven.com (zamówiłam u nich właśnie Georga i 2 pary majtek Panache Confetti.. ale czekam na przesyłkę, więc polecić będę mogła jak juz do mnie dojdzie)
www.blushlingerie.co.uk (słyszałam opinie, że wszystko ok)
www.fishnets-lingerie.co.uk (j.w.)
www.tootiboo.com (nie mam zielonego pojęcia.. wczoraj dopiero trafiłam na ten sklep)
www.perfectpluslingerie.c om (j.w.)

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-06-15 o 12:28
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora