Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja: Tyjemy Razem !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-16, 15:07   #4817
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: jak przytyć

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
No "więcej jeść" faktycznie nie zawsze pomaga, jeśli ktoś ma naprawdę szybki metabolizm.
Ale skoro mimo dostarczania nadmiaru kalorii się nie tyje - widocznie tak musi być. Uwierzcie chudzielce, naprawdę lepiej mieć parę kilo mniej, niż więcej Kobieta zazwyczaj po 20-25. roku życia nabiera pełniejszych kształtów (metabolizm zwalnia) oczywiście nie zawsze, ale zazwyczaj, więc jak jesteście młodsze to nie ma powodów do obaw. Cieszcie się życiem i smakołykami, na które możecie sobie zawsze pozwolić


ja właśnie jestem podobnego zdania,dobrze sie czuje w swoim ciele,nie jestem super wysoka dla tego ta waga jest dla mnie idealan,chociaż nie pogardziłąbym 3,4 kgtu i ówdzietylko czasem denerwują mnie właśnie takie texty jak :"wiecej jeśc"

jest dużo dziewczyn które borykają sie z nadwagą ale jest też dużo takich które chciałyby mieć te kilka kg więcej,tylko niektórzy wychodzą z założenia że jak otyłośc to nie wypada czegoś powiedzieć ,ale jak już ktoś jest chudy to odrazu texty w stylu:nasza szkapa,anoreksja,kościotr up.mam koleżanke która jest bardzo chuda bo waży 46 kg przy wzroście 176cm ma 27 lat i czasem ma dośc takich wypowiedzi pod jej adresem,poprostu taka jest jej uroda.duzo je,jest na wysokokalorycznej diecie i kiszka,dlatego poprostu szczuplaki muszą sie nauczyć z tym żyć.bo przytyć naprawde nie jest łatwo(tu mówie o szczupłych osobach)
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora