Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który portfel ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-18, 18:40   #15
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Który portfel ??

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
No ostatnio dostał szajby na punkcie piłki noznej pożytek z tego taki że skoro ta firma jest sponsorem to bedzie czaił ta firme i nie pomysli ze zakupiłam mu portfel na targu

a co do firmowych ciuchów i butów to z doswiadczenia wiem tylko że nike niegrzeszy jakościa co do ciuchów natomiast buty maja ok
a buty pumy też reklamowałam kilkakrotnie

słyszałam też ze jest róznica co do jakosci ciuchów jesli sie je kupuje po normalnej cenie lub na wyprzedażach dokładnki towarów na wyprzedaże podobno są niższej jakosci i to niestety nie tylko sie tyczy firm sportowych
ja te ciuszki nike mam z wyprzedaży wiec moze dlatego sie zeszmaciły
Ja tam na nike nigdy się nie zawiodłam . Za to nigdy bym butów z pumy nie kupiła .
Nie wiem nie słyszałam o tym bo jak niby ciuch ma byś gorszej jakości jak w maju kosztuje 150zł. w czerwcu ta sama koszulke 100zł. to jak może jakoś być gorsza jakoś , skoro to ta sama koszulka itp. ? Poprostu obniżyli cene bo się nie sprzedaje i tyle przynajmniej mi się tak wydaj

Edit : mój chłopak ma portfel z nike już chyba 2 lata i super mu się trzyma , nie zniszczony , zamek ok , i wszystko super . Polecam rozejrzeć sie za portfelem z nike .
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując