Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-24, 07:31   #11
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Anasti:
oczywiście sama mozesz zrobić 'porządek' ze skórkami ale to należy do obowiązku manicurzystki, więc ona to powinna zrobić... oczywiście jak stwierdzi że coś trzeba wyciąć

_Meggy_ :
o akryle dokłądnie Ci nie powiem ile kosztuje i jak to powinno wyglądać, ale jeśli chopdzi o żele to moge powiedzieć
zdjęcie żeli kosztuje... ja płaciłam 15zł (tak jak za manicure z pomalowaniem pazurków) i musiałam iść do manicurzystki ok. 3-4 razy
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...tern=&pattern=

uzupełnianie może wyglądać na dwa sposoby...
1) ścieranie pilniczkiem około 50% żelu który się ma na paznokciu i na całą płytke kładzie się dwie warstwy żelu (TAK WŁAŚNEI POWINNO WYGLĄDAĆ UZUPEŁNIANIE)
2) albo niektóre babki robią tzw 'dopełnianie' czyli po prostu kładą żel na płytke naturalną która nie jest poktyra żelem (tj 'odrosty')

Karidan:
odnowe robi się tak jak napisałaś najczęściej co 3-4 tygodnie w zależności jak szybko rosną paznokcie

powietrze może podchodzić gdy żele są źle założone lub po prostu masz taką płytke (moja koleżanka tak właśnie ma, jak sobie nie założy żeli to i tak zaczyna podchodzić powietrze)
przyczyna może być tez w tym ze używasz zmywacza z acetonem i aceton rozpuszcza klej od tipsa (jeśli masz tą metodą przedłużane)

ja miałam żele na 100dniówke, później zdjełam i teraz koleżanka potrzebowała modelki, bo sie uczyła robienia żeli z frenchem i wypadło na mnie...
teraz żeliki mam dokłądnie 9 dni
a dbam o nie tak samo jak o naturalne (może nawet mniej dbam o sztuczne )
używam tylko zmywaczy bez acetonu i bardzo często kremuje rączki + używam olejku do skórek
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując