Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioxet
Wątek: Bioxet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-26, 23:05   #23
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Bioxet

Co prawda jestem chłopakiem ale temat nie jest mi obcy i pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze poparte doświadczeniem:

Przede wszystkim żaden z dotychczas dostępnych preparatów nie okazał się w 100% skuteczny - ultime epil, nisim kalo, krokosz itp. - kremy reklamowane jako rewolucyjne w walce z niechcianym owłosieniem nie mają praktycznie żadnych pochlebnych opinii od "normalnych" użytkowników tzn. osób, które nie odpowiadają jednocześnie za dystybucję samego preparatu jak to ma miejsce np. tu:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=250534

Gdyby na prawdę te kremy były chociaż w połowie skuteczne to dlaczego salony oferujące depilację laserową są ciągle oblegane przez klientki i klientów ?

Ciężko mi uwierzyć by krem za 100 zł. był w stanie wpłynąć na strukturę włosa i osłabić go. Tym bardziej, jak krem ma wpływać na miejsce po usunięciu cebulki włosa skoro to już po dniu "zamyka się" a na jego miescu rośnie nowy włos. Krem nawilża wtedy tylko skórę nie docierając pod skórę.

Osobiście jestem już po piątym zabiegu depilacji laserowej na ramiona - jest drogo ale przynajmniej ma się 100% pewność, że pieniądze nie idą na marne. Liczba zabiegów jest mocno żróżnicowana [od trzech do ... ośmiu ?] zależenie od ilości włosów, ich gęstości i grubości ale każdy zabieg to kolejny krok do pozbawienia się kompleksów i ma się tą gwarancję, że prędzej czy później włosy znikną bo każdy zabieg usuwa lub wiocznie osłabia jakąś tam ilość włosków. Ja na chwilę obecną jestem zadowolony z efektów i ogormnie się cieszę, że ten rok temu postanowiłem przeznaczyć na ten cel dosyć poważną ilość pieniędzy.

Dlatego wszystkim brunetkom, brunetom o jasnej karnacji polecam tylko i wyłącznie laser, moge polecić konkretny salon urody w 3mieście na "pm".
chyży jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując