Dot.: Schudnac 20 kg!!!!
Ja dostałam parowar na wesele firmy Tefal kosztuje ok 300 zł ale są też tańsze albo są specjalne garnki-szczerze to użyłam go tylko raz a mam go już rok te jedzenie jest bezsmakowe bo nie dodałam przypraw nie wiem czy można. też nie wiem co ja mam tam wkładać non stop warzywa lub mięso??
|