Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-20, 11:37   #304
anyya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na 100 osób okolice Jastrzębia, Wodzisławia, Rybnika, Żor itp.

hej

Ja bym doradzila o wielka ostroznosc jesli pojdziecie ogladac Lesniczowke w Wodzislawiu http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/, bardzo ladna sala i okolice, tyle ze nie licza sie z klientem i wciskaja na ostatnio chwile wesela (patrz moj komentarz 16/07/09 na Wizaz.pl) i jesli to ma byc wesele wlasnie na dwa dni (my tez mielismy takie) z noclegami od piatku, pilnujcie aby wszystko bylo spisane, gdyz oni robia to w ten sposob ze jak cos nie jest spisane (oczywiscie nie chca spisywac nic dodatkowa nie uznaja umow ustnych wykrecajac sie ze nic takiego nie bylo uzgodnione....




Cytat:
Napisane przez asi_kol Pokaż wiadomość
Witam Jeżeli chodzi o sale na 100 osób nie powinno być problemu, tym bardziej, że jak widzę po suwaczku czasu macie sporo. Co nie znaczy, ze nie trzeba się rozgladać bo te dore sale to tak 2 a nawet 2,5 roku do przodu trzeba rezerwować. Więc ja mogę Ci polecić takie sale:
Arkadia - Radlin (www.arkadia.jazd.pl), Leśniczówka - Wodzisław, Amadeus - Wodzisław, Astoria - Mszana, U Kaczyny - Rogów, Pradziad - Rogów, Krystyna i córki - Czyżowice, Megalit - Godów. To tyle ile pamiętam z własnego poszukiwania sali. Te są głównie w okolicach Wodzisławia. Ale w naszych okolicach sal nie brakuje, także polecam poszukać w internecie. Pozdrawiam
anyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując