Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 12:42   #3747
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez foxa Pokaż wiadomość
niedawno zaczęłam brać Capivit piękne włosy- czy to coś pomaga? stosowała go któraś? pisze, ze po 2-3 miesiącach są poprawy. Wyrastają mi małe na skroniach, gdzie indziej nie zauwazyłam bo mam cieniowane od samej góry włosy.. są długie, może dlatego wypadają? czytałam, ze jesli są długie to mogą wypadać przez ich ciężar..
Kolejny produkt, ktory przetestowalam. Tak moze pomoc, mi zaczelo wypadac mniej wlosow po trzymiesiecznej kuracji. W kazdym razie Inneov nie "zrobil" nic z moimi wlosami a Capivitki pomogly, jednak kuracje warto przeprowadzac dwa razy w roku. I jeszcze jedno, dziewczyny, ktore borykaja sie z wypadaniem wlosow a pala papierosy, rzuccie to swinstwo bo szkoda zdrowia i wlosow. Odkad rzucilam palenie efekty moich kuracji wzmogly sie podwojnie. Polecam tez witamine C jako wspomagacz. Ostatnio zastanawiam sie nad placenta a dokladnie placenta w ampulkach bo teraz walcze o to by wloski odrastaly.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez thrucia Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że długie włosy obciążają i osłabiają cebulki i tym samym wychodzi ich więcej. U mnie się sprawdziło. Jeszcze moja fryzjerka stwierdziła,że moje bardzo były osłabione na skroniach.Przez ostatnie kilka miesięcy musiałam wiązać włosy w koński ogon, co podobno też je osłabiło.

Nawiasem mówiąc to chciałam zapytać Was czy też takie miewacie lub miewalyście,że w zależności od fryzjerki włosy albo rosły jak wściekłe, albo "stawały" Wiem, durne pytanie, ale dopóki eksperymentowałam z fryzjerkami to różnie bywało,a teraz mam taką swoją jedną i po jej machaniu nożyczkami włosy zawsze szybko mi rosły Szkoda tytlko, że ostatnio widuję ją raz a pół roku
Podobno oslabiaja dlatego nalezy wloski podcinac, sama bylam wlascicielka dlugich i pieknych wlosow, dbalam o nie, podcinalam koncowki i nie pamietam, zebym miala problem z nadmiernym wypadaniem. Dopiero srodki do stylizacji, chemia, przebyte choroby, kuracje antybiotykami czy hormonalne przyniosly z czasem tragiczne skutki. Truchcia cos w tym musi byc, ze obciete wloski czasami szybciej rosna. Zdarzylo mi sie ale tylko raz odczuc to na wlasnej glowie.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora