Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-05, 07:52   #4113
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
właśnie tez zastananawiam się czy będe musiala nosić retainer no i przez ile czasu
ja retainer mam nosic do końca życia
i nie ma zmiłuj się

Cytat:
Napisane przez biemka Pokaż wiadomość
Hej po weekendzie



ta szynka to taka przeźroczysta nakładka? To ma się i drucik i nakładkę? Nie wystarczą same druciki?
tak, takie cos a'la do wybielania zebów tylko ze nie wybiela
to wszytsko zalezy od wady. albo masz sama szynę, albo tylko drugiki, albo tylko wyciagany aparat albo szynę i drucik
przy mniejszych wadach drucik nosi sie 1-2 lata, przy wiekszych całe życie
tylko ja ten za dolnymi bede musiała i tak odkleic i zbadac sytuacje zebowa czy czasem dziurki tam nie ma i troszku oczyścic

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Szpara jest między szóstką a czwórką i na pewno w dwa dni się nie zejdzie bo na moje wyczucie to ma jakieś 2-3 mm (widok z lusterka) a na wyczucie językiem to jakby przepaść (tak wiem panikuję :P) Może dam radę zrobić fotę to ocenisz czy duża ona i czy się zejdzie w retainerze ;>
Nie spisz sie juz dziewczyno !
nosiłas tyle czasu to i jeszcze troszku cie nie zbawi. jak jest szapra to nie daj sobie sciagnąc tego aparatu bo w retainerze sie nie zejdzie, tym bardziej w szynie, bo szyna to odcisk krztałtu twoich zebów, czyli razem ze szpara i tak beda sie ustawiac jak miec bedziesz szynę. a jesli wyciagany aparat , który bedzie trzeba rozkręcać to moze i by sie zeszła, ale jesli jest możliwośc ponoszenia z tydzien dlużej, to mozna ponosic. zreszta ciekawa co na to orto
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując