Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy ktoś szuka pracy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 18:31   #220
etkar
Raczkowanie
 
Avatar etkar
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: czy ktoś szuka pracy?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jik, u mnie depresja jest an całego. Nie tylko z powodu pracy - facet ze mną zerwał (jakiś miesiąc po tym jak dowiedziałam się, ze umowa nie zostanie przedłużona), mam 26 lat, mieszkam z rodzicami (), na dodatek wczoraj zmarła moja babcia.
Ja mam po mamie skłonność do depresji - mam się leczyła kilka lat i mnie tez wysyła do lekarza, złaszcza teraz, kiedy potrafię 2 dni przepłakać i nie jeść
Ten facet nie był Ciebie wart, skoro zostawił Cię w takiej sytuacji, choć nie wiem, może się nie układało wcześniej między Wami, ale choć pewnie jesteś zrozpaczona, to lepiej się stało. Współczuję Ci z powodu babci, wydaje się jakby dotknęły Cię wszystkie problemy naraz. Jednak wiem, że się jeszcze uśmiechnie los do Ciebie, nie poddawaj się Hosenko kochana. I idź do lekarza, pomoże Ci stanąć na nogi i musisz jeść, musisz walczyć o życie jakie masz, nie ma sytuacji beznadziejnych, proszę Cię idź do lekarza.
etkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując