Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tabletki YAZ - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-20, 10:02   #4049
JUSTYNAANNA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witam wszystkich. Jestem nowa dopiero co się zarejestrowałam bo jestem w trudnej sytuacji i bardzo potrzebuję pomocy- liczę na was. W lipcu pierwszy raz poszłam do ginekologa bo miałam już dość stosowania prezerwatyw a mój nowy facet pokazał mi całkiem nowy wymiar seksu. Od bardzo dawna się nad tym zastanawiałam bo główny problem polega na tym że w ciągu ostatnich miesięcy schudłam 15 kg i nie chciałam tego stracić a jak powszechnie wiadomo od tabletek często wiele kobiet ma tendencje. W związku z tym jest kontroluję swoją wage od poł roku jestem w stanie zauważyć nawet najmnieje dodatkowe gramy. Tabletki przepisał mi lekarz bardzo chetny do pomocy, odpowiedał na wszystkie pytania ale nie wykonał szczegółowych badań co troche mnie rozczarowało.
Wzięłam juz 14 tabletek i od ponad tygoania jestem potwornie głodna!!! Mam ochotę jeść wszystko i w kazdej ilości!!! Do tej pory jakoś to kontroluję ale nie wiem jak będzie dalej. I tu pierwsze pytanie: Czy można z tym coś zrobić? Czy są jakieś inne podobne tabletki ktore nie bede wywoływać az takiego uczucia głodu? Kolejna sprawa dotyczy samogo sposobu w jaki zabezpieczaja tabletki. Czy jesli nie biore ich codziennie o 22 tylko czasm o 21:30 a innym razem o 23 to nie daja porządanego efektu? Następna sprawa: Tu muszę być bezposrednia co nieco mnie krepuje bo nigdy nie mam na tyle odwagi zeby o to zapytac wprost: Czy tabletki sa na tyle skutecznym zabezpieczeniem że mój partner może konczyc we mnie? Jestem apsolutnie niedoswiadczona i bardzo prosze o pomoc. Aha i jeszcze jedno czy w czasie tej przerwy gdy 7 dni nie bierze sie tabletek nie jestem obsolutnie chroniona przed ciążą i nalezy stosowac inne zabezpieczenie?
JUSTYNAANNA jest offline Zgłoś do moderatora