Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 09:37   #1832
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Mnie tez sie nudzą tym bardziej, że ciągle wyskakują mi jakieś krosteczki, zaskórniki na nosie itp. Czasem mam dosyć tego, że wokoło widzę same gładkie świeże buzie, a ja nie dość, że blada z natury to jeszcze zafiltrowana, w plamkach i krostach. I mam dosyć zdziwionych komentarzy, że robię to (kwasy/filtry, kosmetyki naturalne itp) dla urody, bo jakoś ładnej cery u mnie nie widać. A te kolezanki, które olewają filtrowanie, nie chodzą na solarium, opalają się tylko latem i w zyciu nie pomyślały że można nakładać kwasy na twarz - mają gładkie ładne i zdrowe buźki. A ja wyskakuje ze swoimi filtrami 50+ i wyglądam jak trup. Mnie się bardzo podoba jasna skóra, ale jednolicie jasna, a nie pełna kropek, suchych skórek, przebarwień i blizn, dlatego powątpiewam. A najbardziej mnie wkórza TŻ, bo uważa, że gdy kiedyś sie opalałam i nie kombinowałam tyle, moja twarz wyglądała o wiele lepiej, zdrowiej - bo teraz nic tylko się łuszczy, świeci białością i nadal mam kropki, i jak tutaj mu odpowiedzieć:co ol: Skoro wizualnie ma rację.
Swoją drogą ciągle mnie kuszą nowości i choć z emulsji jestem baaardzo zadowolona (bo nie zapycha, nie bieli i się nie klei),zapach mi się podoba, to jednak kusi mnie spróbowanie mleczka. Tak pozytywnie mnie ta emulsja zaskoczyła, że chcę wypróbowac inne produkty Avene, a mleczko do tego jest tańsze
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując