Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ...::: Być FIT ! :::...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-10, 15:16   #333
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez pyzaa18 Pokaż wiadomość
Hi wszystkim
Dziś zdecydowanie lepszy dzień waga ruszyła w dół-300gr mniej
Szału nie ma, ale zasze kroczek do przodu!!! Wczoraj kupiłam sobie świetną skakankę-dziś skacze do upadłego, no i oczywiście A6W-dzień 4!!!

Z maturą napewno bedzie dobrze !!! Choć ja zdawałam jeszcze na starych zasadach i obecnie to juz sie nie łapie!!
No i zawsze coś powolutku i do przodu i będzie ok

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
Jestem ^^ nie miałam wcześniej jakiś czas do stępu do komputera, więc niestety...

ale przynajmniej w ciągu tygodnia pomniejszyły się moje wymiary

talia 67cm (-2cm)
pod pępkiem: 83,5cm (-2,5cm)
tyłek 92cm (-1,5cm)
udo(góra) 51cm (-1cm)
udo(dół) 37,5cm (-0,5cm)
łydka 35,5cm (-0,5cm)

Razem -8 cm
Waga: 54kg (-1kg)

Jeszcze trochę zostało, ale zawsze to lepiej wygląda Zmykam teraz szybciutko do pracy, jak wrócę, to poczytam na spokojnie jak Wam idzie
super! gratuluję utraty cm

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
hej
zdeklarowalam sie pare stron wczesniej ze sie dolaczam, ale jakos podobnie jak Wy dopadla mnie jakas depresja;/
waga stanela w miejscu;(, wymiary tez ale mimo wszystko mam wrazenie ze jakos wyszczuplalam (a moze to krzywe zwierciadło? ) zapisalam sie na fitness dwa razy w tyg w pozostale dni biegam, jedynie niedziela leiuchowanie.
niestety zbliza sie pazdziernik i powrot na studia, a ze w lutym koncze to zabralam sie za pisanie pracy dyplomowej i to zabiera sporo czasu;( i doluje zarazem.
Dziewczyny nie obawiajcie sie matury! ja co prawda zdawalam po staremu, ale jakos tak caly czas wydawalo mi sie ze skoro przez tyle lat sie uczylam wiec teraz wystarczy sobie wszystko powtorzyc i bedzie ok no i bylo. a zaczelam sie uczyc miesiac przed matura. tak ze nie jest zle. ale uwazam ze aby bezstresowo podejsc do matury nalezy juz teraz zaczac systematycznie wszystko powtarzac a gwarantuje sukces na maturze
ale sie wymadrzam. ciekawe co bede mowic przed obrona;/
Cassi marzą mi sie takie wymiary jak Twoje! u mnie nadal nic nie leci w doł
w talii mam az 74 cm !!!!! ponizej pepka prawie 90;/ waga 56,3 ciagle bez zmian;/
ehhhh dztiewczyny doradzcie jak sie pozbyc chociaz tych 4cm.(((
Najlepiej zawsze widać po ciuchach że się schudło
A z tą maturą to masz rację, może lepiej zacząć wcześniej
Ile masz wzrostu? Ja w talii mam 76cm, więc się nie martw, w brzuchu jakoś 85cm chyba no i 10kg więcej od Ciebie, ale wzrostu 174cm.

Cytat:
Napisane przez em. Pokaż wiadomość
Cassi nieźle..
ja następne mierzenie i ważenie w poniedziałek.. ustaliłam sobie że się waże i mierze tylko raz na tydzień..
Dziś odpoczywam od ćwiczeń, a wczoraj wieczorem pozwoliłam sobie na pójście na piwo(nie od tak, chciałam się zobaczyć z moim kolegą, którego bardzo dawno nie widziałam), i pozwoliłam sobie na dwa piwka i 8 kamikadze, a po powrocie zjadłam serek i spać.. więc dobre to, że przynajmniej nie jadłam w stanie nietrzeźwości.. strasznie tego nie lubie ale się udało
Jeżeli chodzi o dołek, to ja w dołku nadal jestem.. jakoś brak sił na wszystko
ojj to troche dużo wypiłaś....
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując