Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - platforma makijaży mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 18:53   #42
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja, jak zwykle polece po zolniersku

1. Pomysl z konkursem bardzo TAK Proponuje dodatkowy warunek - zadnych ingerencji w zdjecia, typu PS, nie moze byc mowy o wymazywaniu "niespodzianek" skoro makijaz ma ukazac potege mienralow w kwestii kamuflarzu. Oczywiscie dokladny wykaz uzytych kosmetykow to koniecznosc, nie chce potem zebrac o informacje, coz to za cudny roz na polikach i gdzie ja to moge zdobyc!

2. Jezeli tylko jest mozliwosc przyznania dwoch nagrod, to super, jestem za wymienionymi dwiema opcjami, czyli nagroda od redakcji i nagroda od uzytkownikow.

3. Wbrew obawom innych ja sie w ogole nie widze problemu w kwestii stawania do konkursu osob doswiadczonych wraz z poczatkujacymi, mineraly bronia sie same. Pamietajmy, ze glownym kryterium nie beda fantazyjnie pomalowane oczy ale starannosc i efekt koncowy calego makijazu, czyli w glownej mierze tego na czym zalezy wszystkim chyba najbardziej, a mianowicie wygladzie cery, zakamuflowaniu przebarwien, niespodzianek, odpowiednim wymodelowaniu twarzy zgodnie z jej ksztaltem, dobraniu kolorow, itp.

4. Jesli chodzi o sam konkurs - biorac pod uwage, ze to inauguracja i przede wszystkim chcemy przyswoic innym swiat mineralow jako alternatywe dla makijazu tradycyjnego, zapoznac ich w ogole z mineralami i ukazac ich mozliwosci, to chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie zaczac od konkursu na dzienny, naturalny makijaz, zadne fantazje rodem z basni ale makijaz, ktory podkresla naturalne piekno, nie przytlacza, a dodaje swiezosci i uroku

To tak w skrocie tyle, a na marginesie dodam, ze chcialabym by sie wreszcie ujawnil jakis mezczyzna na forum mineralnym, bardzo bym chciala zobaczyc efekt kamuflowania tego i owego na meskiej twarzy, bez widocznego efektu tapety\maski, a co wszyscy na forum wiemy - JEST MOZLIWE
po żołniersku - NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując